Haunted Hospital
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Trick or Treat, Trick or Treat, Candy is dandy, But murder is sweet.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Dulcea vanataoare

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Mekare

Mekare


Mesaje : 64
Data de înscriere : 17/03/2010
Localizare : Death Valley

Dulcea vanataoare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dulcea vanataoare   Dulcea vanataoare - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 2:07 pm

- Prada pentru care trebuie să mă agit.
Sus In jos
Sami

Sami


Mesaje : 87
Data de înscriere : 18/03/2010

Dulcea vanataoare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dulcea vanataoare   Dulcea vanataoare - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 2:09 pm

-Is bune si astea!Mie imi place sa fugaresc prada, o musc putin apoi ii dau drumul si o urmaresc, o fac sa creada ca a scapat de mine si deodata apar si chestii deastea imi plac!am zis mandru.
Sus In jos
just4love

just4love


Mesaje : 27
Data de înscriere : 15/03/2010
Localizare : Mystic Falls

Dulcea vanataoare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dulcea vanataoare   Dulcea vanataoare - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 2:11 pm

-Cam sadic, dar dragutz. Cred ca e cel mai interesant mod de a te distra.
Sus In jos
Mekare

Mekare


Mesaje : 64
Data de înscriere : 17/03/2010
Localizare : Death Valley

Dulcea vanataoare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dulcea vanataoare   Dulcea vanataoare - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 2:12 pm

- Eu mă hrănesc rar, dar când o fac sunt bucuroasă pentru că am distrus pe cineva care avea încredere oarbă în mine, este mult mai plăcut să-i auzi țipând ”Zoya, ce s-a întâmplat cu tine? Lasă-mă”. E ca muzică în urechile mele moarte, am spus eu cu un zîmbet sadic întipărit pe față
Sus In jos
Sami

Sami


Mesaje : 87
Data de înscriere : 18/03/2010

Dulcea vanataoare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dulcea vanataoare   Dulcea vanataoare - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 2:14 pm

Am inceput sa rad.
-Imi place cum gandesti Zoya, stiu la ce te referi!Si mie imi place!M'ai ales cand te apropii de cel care tine la tine cel mai mult si ii vezi privirea plina de frica si confuzie care iti cere sa il lasi in pace si cateodata incep sa planga si te roaga intruna sa nu le faci nimic si apoi tu le sugi incet sangele ca sa moara incet si in chinuri.
Sus In jos
just4love

just4love


Mesaje : 27
Data de înscriere : 15/03/2010
Localizare : Mystic Falls

Dulcea vanataoare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dulcea vanataoare   Dulcea vanataoare - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 2:17 pm

-Mie nu-mi prea place sa ucid atunci cand ma hranesc. Mai buna e transformarea uneori. Dar mai bine le sterg memoria in legatura cu acel incident.
Sus In jos
Mekare

Mekare


Mesaje : 64
Data de înscriere : 17/03/2010
Localizare : Death Valley

Dulcea vanataoare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dulcea vanataoare   Dulcea vanataoare - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 2:17 pm

În sfârșit cineva îmi dădea dreptate. Toți celor care le povesteam mă credeau sărită și apoi începeau să mă ocolească.... Ciudat, nu?
- Cred că este începutul unei dubioase prietenii, am spus eu chicotind


Ultima editare efectuata de catre Zoya in Joi Mar 18, 2010 2:20 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Sami

Sami


Mesaje : 87
Data de înscriere : 18/03/2010

Dulcea vanataoare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dulcea vanataoare   Dulcea vanataoare - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 2:18 pm

Am inceput sa rad.
-Una foarte dubioasa!am chicotit.Si Emm!Cum sa nu omori femeie?Te'ai tacanit ce naiba?Pentru ce crezi ca suntem noi vampirii?Sa ne jucam bambilici cu oamenii?
Sus In jos
Mekare

Mekare


Mesaje : 64
Data de înscriere : 17/03/2010
Localizare : Death Valley

Dulcea vanataoare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dulcea vanataoare   Dulcea vanataoare - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 2:21 pm

- Eu n-am transformat pe nimeni, și nici nu cred că am s-o fac. Nu cred că vreun muritor este destul de bun pentru a-i oferi sângele meu...
Sus In jos
just4love

just4love


Mesaje : 27
Data de înscriere : 15/03/2010
Localizare : Mystic Falls

Dulcea vanataoare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dulcea vanataoare   Dulcea vanataoare - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 2:22 pm

-Pai, chiar daca sunt fragili, cred ca oamenii au si ei dreptul la viata. Si tacanita, sa stii ca nu esti primul care mi-o zice. De multe ori am fost descoperita din cauza naivitatii de care am dat dovada la vanatoare. Asa am ajuns sa ma mut foarte des. Aici am venit sa schimb ceva, dar asta depinde si de ce prada exista in oras.
Eu am transformat, dar pe urma mi-a parut rau si am ucis nou-nascutul.
Sus In jos
Sami

Sami


Mesaje : 87
Data de înscriere : 18/03/2010

Dulcea vanataoare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dulcea vanataoare   Dulcea vanataoare - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 2:23 pm

-Eu am transformat o fata doar ca s'o fac sa sufere apoi am omorato!am inceput sa rad.
Sus In jos
Mekare

Mekare


Mesaje : 64
Data de înscriere : 17/03/2010
Localizare : Death Valley

Dulcea vanataoare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dulcea vanataoare   Dulcea vanataoare - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 2:26 pm

- Asta-i puțin cam sadic, dar cine sunt eu să comentez.
Poate că aș transforma pe cineva doar dacă m-aș îndragosti de el, dar sunt slabe șansele.
Sus In jos
just4love

just4love


Mesaje : 27
Data de înscriere : 15/03/2010
Localizare : Mystic Falls

Dulcea vanataoare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dulcea vanataoare   Dulcea vanataoare - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 2:27 pm

-Biata fata! zic eu prefacandu-ma suparata. Sa faci un vampir sa sufere?! Asta e nou pentru mine. Poate ar fi cazul sa incerc. spun eu zambind
Sus In jos
Sami

Sami


Mesaje : 87
Data de înscriere : 18/03/2010

Dulcea vanataoare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dulcea vanataoare   Dulcea vanataoare - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 2:28 pm

-Dar era om mai inainte!Apoi i'am dat sangele meu si stii si tu ca suferi cand te transformi si dupa ce a indurat atata suferinta am omorato!am inceput sa rad.
Sus In jos
just4love

just4love


Mesaje : 27
Data de înscriere : 15/03/2010
Localizare : Mystic Falls

Dulcea vanataoare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dulcea vanataoare   Dulcea vanataoare - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 2:30 pm

-Eu nu tin minte sa fi suferit prea mult la transformare. Poate din cauza ca mi-am dorit mult acest lucru. Nu stiu.
Sus In jos
Mekare

Mekare


Mesaje : 64
Data de înscriere : 17/03/2010
Localizare : Death Valley

Dulcea vanataoare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dulcea vanataoare   Dulcea vanataoare - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 2:31 pm

Mi-am îndesat romanul în geantă și m-am cocoțat în cel mai apropiat copac. Mi-am așezat capul pe o creangă pentru a-mi limpezi mintea și mi-am înfipt din nou unghia în palmă.
- Am vrut să vă ofer puțin spațiu, nu plec nicăieri.
Sus In jos
Sami

Sami


Mesaje : 87
Data de înscriere : 18/03/2010

Dulcea vanataoare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dulcea vanataoare   Dulcea vanataoare - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 2:34 pm

-De ce iti bagi unghiile in palma?am intrebat-o uitandu-ma ciudat la ea.
Sus In jos
Mekare

Mekare


Mesaje : 64
Data de înscriere : 17/03/2010
Localizare : Death Valley

Dulcea vanataoare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dulcea vanataoare   Dulcea vanataoare - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 2:36 pm

Spre deosebire de Em, tipul observase gestul meu masochist. Nu știam că este atât de atent.
- Mă calmează, am spus eu sec
Sus In jos
Sami

Sami


Mesaje : 87
Data de înscriere : 18/03/2010

Dulcea vanataoare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dulcea vanataoare   Dulcea vanataoare - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 2:38 pm

-Si de ce esti agitata?Ce am mai facut de data asta?mi'am dat ochii peste cap.
"Doamne iar am facut ceva!Mereu fac ceva!Mereu e vina mea!"am gandit.
Sus In jos
Mekare

Mekare


Mesaje : 64
Data de înscriere : 17/03/2010
Localizare : Death Valley

Dulcea vanataoare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dulcea vanataoare   Dulcea vanataoare - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 2:40 pm

- Sunt agitată din naștere. Nu-ți face griji. Și ca să spun drept, este destul de greu pentru mine să-mi fac prieteni noi, așa că mă simt destul de ciudat în preajma voastră, am spus rușinată, ascunzându-mi fața în gulerul paltonului negru
Sus In jos
just4love

just4love


Mesaje : 27
Data de înscriere : 15/03/2010
Localizare : Mystic Falls

Dulcea vanataoare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dulcea vanataoare   Dulcea vanataoare - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 2:43 pm

-Mie nu mi se pare ca iti este greu sa iti faci prieteni. Prietenia se naste unde te astepti mai putin. ii zic eu uimita de remarca pe care a facut-o.
Sus In jos
Sami

Sami


Mesaje : 87
Data de înscriere : 18/03/2010

Dulcea vanataoare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dulcea vanataoare   Dulcea vanataoare - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 2:43 pm

-N'ai de ce sa fii agitata!am zambit. Oricum ma bucur ca nu e vina mea din nou!
Sus In jos
Mekare

Mekare


Mesaje : 64
Data de înscriere : 17/03/2010
Localizare : Death Valley

Dulcea vanataoare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dulcea vanataoare   Dulcea vanataoare - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 2:44 pm

Am râs.
- Nu-ți fă griji, va fi și vina ta în curând
Sus In jos
Sami

Sami


Mesaje : 87
Data de înscriere : 18/03/2010

Dulcea vanataoare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dulcea vanataoare   Dulcea vanataoare - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 2:46 pm

Am inceput sa rad.
-De ce?Oricum is obisnuit cu asta!Ce am sa fac?
Sus In jos
Mekare

Mekare


Mesaje : 64
Data de înscriere : 17/03/2010
Localizare : Death Valley

Dulcea vanataoare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dulcea vanataoare   Dulcea vanataoare - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 2:47 pm

- Nu pot vedea viitorul, dar pari genul care intră în tot felul de belele
Sus In jos
Continut sponsorizat





Dulcea vanataoare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dulcea vanataoare   Dulcea vanataoare - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Dulcea vanataoare
Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Haunted Hospital :: In afara spitalului. :: Parc-
Mergi direct la: