Haunted Hospital
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Trick or Treat, Trick or Treat, Candy is dandy, But murder is sweet.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Inceputuri...

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
just4love

just4love


Mesaje : 27
Data de înscriere : 15/03/2010
Localizare : Mystic Falls

Inceputuri... Empty
MesajSubiect: Inceputuri...   Inceputuri... I_icon_minitimeLun Mar 15, 2010 3:43 pm

Ma apropii... E casa mea. Atunci de ce imi este teama sa intru? Motivul e, probabil, faptul ca nu stiu ce ma asteapta, ce o sa descopar. Oare o sa fie ca fosta mea casa? Nu stiu. Oricum, ar fi mai bine sa intru.
O sa o aranjez cum o sa vreau. Nu cred ca o sa fie prea greu.
Intru! Simt usurarea in suflet. Nu e atat de rau precum credeam.
Am toate sansele sa o aranjez cum vreau si nu o sa fie greu. Dar acum ar fi mai bine sa ma odihnesc. Am timp sa-mi transform casa in casa visurilor mele.
Vad un pat langa geam care pare a ma astepta. Dintr-o singura saritura sunt pe el, iar lumea viselor ma asteapta.
Dupa cateva ore ma trezesc si ma gandesc ce sa fac in aceasta zi. Ar fi bine sa ies sa ma plimb, abea s-a intunecat. Ies din casa si incep a alerga.


Ultima editare efectuata de catre just4love in Mar Mar 16, 2010 1:56 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
just4love

just4love


Mesaje : 27
Data de înscriere : 15/03/2010
Localizare : Mystic Falls

Inceputuri... Empty
MesajSubiect: Re: Inceputuri...   Inceputuri... I_icon_minitimeMar Mar 16, 2010 1:48 pm

Dupa cateva ore ma trezesc si ma gandesc ce sa fac in aceasta zi. Ar fi bine sa ies sa ma plimb, abea s-a intunecat. Ies din casa si incep a alerga.
Sus In jos
Ayilin.

Ayilin.


Mesaje : 88
Data de înscriere : 15/03/2010

Inceputuri... Empty
MesajSubiect: Re: Inceputuri...   Inceputuri... I_icon_minitimeMar Mar 16, 2010 1:54 pm

Ai facut dublu post!Te rog sa editezi.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Inceputuri... Empty
MesajSubiect: Re: Inceputuri...   Inceputuri... I_icon_minitime

Sus In jos
 
Inceputuri...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Haunted Hospital :: In afara spitalului. :: Case :: The sick house-
Mergi direct la: