Haunted Hospital
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Trick or Treat, Trick or Treat, Candy is dandy, But murder is sweet.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 A little sunshine .

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Alexander

Alexander


Mesaje : 26
Data de înscriere : 15/03/2010

A little sunshine . Empty
MesajSubiect: A little sunshine .   A little sunshine . I_icon_minitimeLun Mar 15, 2010 3:34 pm

Razele soarelui pătrunse în camera sa făcându-l să îşi strângă puţin ochii , se ridică în şezut frecându-se cu podul palmei la ochii , se întinse apoi coborâ picioarele jos căscând .
Sus In jos
Mekare

Mekare


Mesaje : 64
Data de înscriere : 17/03/2010
Localizare : Death Valley

A little sunshine . Empty
MesajSubiect: Re: A little sunshine .   A little sunshine . I_icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 2:15 am

”Țțțțțțțrrr” s-a auzit sunetul enervant al soneriei când am apăsat butonul roșu din laterala ușii.
Așteptam în fața ușii, bătând nerăbdător din picior și zâmbind în fața vizorului pentru a mă asigura că din prima voi face o impresie bună.
Am stat acolo vreo cinci secunde, dar se părea că stăpânul casei n-avea de gând să-mi deschidă...
Sus In jos
Alexander

Alexander


Mesaje : 26
Data de înscriere : 15/03/2010

A little sunshine . Empty
MesajSubiect: Re: A little sunshine .   A little sunshine . I_icon_minitimeMar Mar 23, 2010 3:34 pm

-Acum...! strigă în timp ce îşi trăgea rapid o pereche de pantaloni pe el , trase uşa de la dormitor în urma lui şi îşi aşeză puţin părul , totul în câteva secunde , se apropie de uşă apăsând pe clanţă spre mirarea lui fiind descuiată , deschise uşa privind-o pe fată .
-Da ?
Sus In jos
Mekare

Mekare


Mesaje : 64
Data de înscriere : 17/03/2010
Localizare : Death Valley

A little sunshine . Empty
MesajSubiect: Re: A little sunshine .   A little sunshine . I_icon_minitimeJoi Mar 25, 2010 8:30 am

- Buna. Eu sunt Zoya Rose si locuiesc in vecini. Am venit sa te salut si sa-ti urez bun venit!
Sus In jos
Alexander

Alexander


Mesaje : 26
Data de înscriere : 15/03/2010

A little sunshine . Empty
MesajSubiect: Re: A little sunshine .   A little sunshine . I_icon_minitimeJoi Mar 25, 2010 12:29 pm

Zâmbi slab continuând să o privească pe fată .
-Păi mersi! Întră! murmură lăsând uşa deschisă , dându-se din faţa fetei .
Sus In jos
Mekare

Mekare


Mesaje : 64
Data de înscriere : 17/03/2010
Localizare : Death Valley

A little sunshine . Empty
MesajSubiect: Re: A little sunshine .   A little sunshine . I_icon_minitimeJoi Mar 25, 2010 12:38 pm

- Ce drăguț e la tine, am spus sfioasă făcându-mi loc pe ușă
Sus In jos
Alexander

Alexander


Mesaje : 26
Data de înscriere : 15/03/2010

A little sunshine . Empty
MesajSubiect: Re: A little sunshine .   A little sunshine . I_icon_minitimeJoi Mar 25, 2010 12:52 pm

-Mulţumesc! spuse el închizând uşa apoi mergând spre bucătărie lăsând-o pe tânără să se aşeze în timp ce îşi aduna cărţile de pe masă .
-Te servesc cu ceva Zoya ? Şi eu sunt Alex .
Sus In jos
Mekare

Mekare


Mesaje : 64
Data de înscriere : 17/03/2010
Localizare : Death Valley

A little sunshine . Empty
MesajSubiect: Re: A little sunshine .   A little sunshine . I_icon_minitimeVin Mar 26, 2010 12:07 pm

- Încântată de cunoștință. Nu mulțumesc, nu vreau nimic.
Sus In jos
Alexander

Alexander


Mesaje : 26
Data de înscriere : 15/03/2010

A little sunshine . Empty
MesajSubiect: Re: A little sunshine .   A little sunshine . I_icon_minitimeVin Mar 26, 2010 3:09 pm

-De asemenea! zâmbi slab .
-I-a un loc dragă! murmură trăgându-i un scaun
-Şi câţi ani ai ?
Sus In jos
Continut sponsorizat





A little sunshine . Empty
MesajSubiect: Re: A little sunshine .   A little sunshine . I_icon_minitime

Sus In jos
 
A little sunshine .
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Haunted Hospital :: In afara spitalului. :: Apartamente :: Eu şi prietenul meu ... nimeni-
Mergi direct la: