Haunted Hospital
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Trick or Treat, Trick or Treat, Candy is dandy, But murder is sweet.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Prezentați-vă!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Mekare

Mekare


Mesaje : 64
Data de înscriere : 17/03/2010
Localizare : Death Valley

Prezentați-vă! Empty
MesajSubiect: Prezentați-vă!   Prezentați-vă! I_icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 12:26 am

Mia nimic.
Perzentati-va


Ultima editare efectuata de catre Mekare in Joi Mai 20, 2010 5:03 am, editata de 1 ori
Sus In jos
just4love

just4love


Mesaje : 27
Data de înscriere : 15/03/2010
Localizare : Mystic Falls

Prezentați-vă! Empty
MesajSubiect: Re: Prezentați-vă!   Prezentați-vă! I_icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 1:11 pm

Nume: Madalina
Vârstă: 15
Ochi: verzi-caprui
Păr: saten
Accesorii preferate: cercei
Melodie preferată: Owl City- Fireflies, Evanencece- Bring me to life, My immortal, Green Day-Viva la Gloria, si multe altele
Caracter: nebunatica, aproape mereu cu zambetul pe buze, ma enervez repede, de incredere, uneori enervanta
Sus In jos
Alexander

Alexander


Mesaje : 26
Data de înscriere : 15/03/2010

Prezentați-vă! Empty
MesajSubiect: Re: Prezentați-vă!   Prezentați-vă! I_icon_minitimeMar Mar 23, 2010 4:10 pm

Fie ... hai să mă prezint şi eu .
Nume: Îmi urăsc numele real ... în fine , dacă chiar vă interesează este Irina
Vârstă: Cinşpe .
Ochi:verzi-căprui
Păr: castaniu uneori cu tentă de blond .
Accesorii preferate: baticurile [îmi place să le port la gât] şi breţările cu ''ţepi''
Melodia preferată: multe but ... The GazettE - toate [nu am una preferata x.x] .
Caracter: Râd non-stop , fac oameni să râdă , sunt o fire energică şi plină de viaţă mereu pusă pe şoti . Hai să încerc şi eu să îmi las prietenii să mă descrie :-??

¤Melcu' says : Da baaaaaaa!Ea e Lollitha!Ai ceva impotriva?Nu credd XD.Ea eeeeeee, ea e, Andy meu.Bitch a mea;x.Asa, iti zic de acum, tbm. <3Ea e aia care intra pe mess, si ii zic: -ce faci bitch? sau: -ce faci bre`?>;d < ea e aia care e inebunita dupa Jesse Cupcake, si pe forumuri cand e Andy Sixx zice: -e o bunaciune a dracului`! ea e aia care asculta rock, ea e aia care imi da viduri funny si ma pis pe mine de ras, ea e aia care e perversa, ea e aia care ii place verdele si eu am ghicitt. Ea e aia care are moaca de copchil.;3 .ea e aia care iarta repede;x.ea e aia care eu iubeste la ea <3.ea e aia care a scris: Andy+Hannah=love, si eu am scris Hannah love Andy 4ever.ea e aia care il uraste pe Puya.ea e ea si punct>;P.Defecte?!Bre` marsi daca tu ii gasesti, eu nu`i gasesc. Aww Lulu`;x Iti mai zic o data : :-L TE IUBESC BRE`!
¤Anna says : Ea e Irina,zisa shi Lollitha,adora ciocolata,e amuzanta...zapacita,q doua fete cato`ata,prietenoasa.......are minte d 5 ani...=]]]....e Nebuna qN mare....=]]]si...cam atat .
¤Cezz says : Lollitha este prietena lu' Choko, si 1. ii multumesc lu' Choko ca mi-a oferit o prietena buna ca Lollitha . 2. ii multumesc Lollithei ca e sor'mea mai mare. 3. O iubesc pe Lollitha .. De ce? Ptr. ca e un special person 4 Cezz.[eu-s Cezz].Si e frumoasa, si e si despteapta :> .
¤Onny says : Cine băăă??Lollitha?Da bă e fta aia culă! Lollitha e a mea!Lollitha e superbă si e a mea!Lollitha The Best si e a mea!Lollitha is the KING!=]]Si e a mea Băă!b-] O iubeeeesc pe ea pentru ca e Lollitha!Si e cea mai dulce schizofrenită!Lollitha e Buttercup si va bate pă toti cand are ea chef!B-]Lollitha nu primeste reguli de la nimeni !Lollitha e independenta!Lollitha nu`si abandoneaza prieteni!Ea e cea mai draguta persoana.Lollitha e varza la mate!:]]Lollitha nu suporta tampiti,dă cu ei de pamant!:]] Lollitha LOVE forumurile:]]]Lollitha asta e inteligenta de rupe!:XLollitha face povesti! Lollitha e cu capu in nooooooooori,mereu!:]] Deci Lollitha e o crazy kida aka 11 ani!:X Si pe ea o iubeeeeeeeeeesc cel mai mult <333333333
¤Veve says : Cine bah baiatulee?!Lollitha?!Lollitha e copilu` ala nebuN,perVers,sh tampith,oBsedata d Ruki,unEori faCe cele mai streSante lucruri pOsibile:]][da Veve tot o ubee`;x],e cOpilu` Crazy d la care te ashteptsi la Orice,cOpilu` caRe faCe ce`i treCe prin tartacutsa,care raDe tOt timpu`,Care aRe iDei ingEniuOase,carE nu e fakE!!,care e sOrmEa aia gEamaNa;x,E betsivanCa mea sh p caRe Veve[eu pentru ciNe nushtiE;d] o IubesTee muullt muult de tOot!;xx>DDD < <3333
¤Sonn says : my beib` ... este aeriana :> aiurita b-} scapata recent de la puscarieee Mad este sexoasa mea :> pe care o iubesc si o ador pt ca ma face sa zambesc Mad e o pr bunaa! si e super frumoasa e ca oo. / bomba care sta sa explodeze Mad plina de fericire si de prostiee =)) si o iubesc >;d < a mea pe vecii! restu jet! dati-va palme si tzapati-va in somesh ca e a mea Mad !

Şi vă asigur că tot ce au zis este absolut real :]]
Sus In jos
Continut sponsorizat





Prezentați-vă! Empty
MesajSubiect: Re: Prezentați-vă!   Prezentați-vă! I_icon_minitime

Sus In jos
 
Prezentați-vă!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Haunted Hospital :: Administrare :: About us-
Mergi direct la: